• Heerle GC1

  • Heerle GC1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Buijs, JohanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.EOC GC1 (g) - Heerle GC1 (g)11 - 23
  • Poulestanden Heerle GC1 (3420 Heren C-Jeigd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Novitas GC114140045116129028
    2RED-RAG/Tachos GC1191207279302-2324
    3GHV GC1171007248282-3420
    4H.V.M. GC116709214251-3714
    5Heerle GC1185112257344-8711
    6EOC GC1140113138247-1091
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Breek, NathanSpelend teamlid
    Buijs, NickSpelend teamlid
    Jansen, NielsSpelend teamlid
    Kroonen, TimSpelend teamlid
    Schrauwen, JochemSpelend teamlid

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Heerle GC1

    Heren C-Jeigd

    14,28

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    19,11

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,61

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd