• 1 ZA zaterdag speeldag vrouw

  • Heerle DS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bergen, Nancy vanOverige stafTeammanager
    Kok, Esther deOverige stafBegeleider
    Ruttenberg, PatrickTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 mrt. 14:20Feyenoord Handbal DS1 (d) - Heerle DS1 (d)Wielewaal
    9 mrt. 19:15Heerle DS1 (d) - DWS DS1 (d)De Omganck
    17 mrt. 16:45VENECO/VELO DS3 (d) - Heerle DS1 (d)Velohal
    23 mrt. 19:15Heerle DS1 (d) - EHC DS1 (d)De Omganck
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Heerle DS1 ( Hoofdklasse HK DS-D )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hellas DS114130140928212726
    2EHC DS115915355352319
    3WPK/Westlandia DS3148153863355117
    4Klaverblad/Oliveo DS114815369364517
    5VENECO/VELO DS3158074093991016
    6DWS DS1158073953811416
    7Roda'71 DS115717382399-1715
    8Heerle DS114707343341214
    9Atomium'61 DS1143110342402-607
    10Feyenoord Handbal DS1153111344399-557
    11Gemini (Z) DS1152211293373-806
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bastiaanse, MirtheSpelend teamlid
    Bergen, Mirle vanSpelend teamlid
    Ciolan, AlessiaSpelend teamlid
    Disco, TessaSpelend teamlid
    Doggen, MuriƫlSpelend teamlid
    Kok, Lonneke deSpelend teamlid
    Speek, KrisSpelend teamlid
    Voermans, TeuntjeSpelend teamlid
    Vos, MaudSpelend teamlid

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Feyenoord Handbal DS1 (d)

    VS

    Heerle DS1 (d)

    03 maart 202414:20 uur
    Wielewaal zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Heerle DS1

    Dames Senioren (L)

    24,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    24,36

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd