• 1 ZA zaterdag speeldag vrouw

  • Heerle DS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.Feyenoord Handbal DS1 (d) - Heerle DS1 (d)21 - 22
    13 mei.Atomium'61 DS1 (d) - Heerle DS1 (d)14 - 31
  • Poulestanden Heerle DS1 (3010 Dames Senioren (L))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HV Quintus DS322211079042037043
    2WPK/Westlandia DS32216155264329433
    3PSV Handbal DS22216155334706333
    4Heerle DS12213094914622926
    5RED-RAG/Tachos DS12211011483486-322
    6Ventura DS2219111413451-3819
    7DWS DS1229013525556-3118
    8Verburch DS1228113550586-3617
    9Gemini (Z) DS1218013355451-9616
    10Feyenoord Handbal DS1227015461541-8014
    11Atomium'61 DS1225215455582-12712
    12Internos DS1203116350495-1457
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Disco, TessaSpelend teamlid
    Doggen, EsmeeSpelend teamlid
    Doggen, MuriƫlSpelend teamlid
    Janssens, EmmaSpelend teamlid
    Kok, Lonneke deSpelend teamlid
    Machielse, FemkeSpelend teamlid
    Schraauwen, SharonSpelend teamlid
    Voermans, TeuntjeSpelend teamlid
    Vos, MaudSpelend teamlid
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Heerle DS1

    Dames Senioren (L)

    22,32

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    21,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,18

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd