• Heerle DC1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bergen, Nancy vanOverige stafTeammanager
    Speek, EllenOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.Heerle DC1 (d) - Groene Ster DC1 (d)18 - 18
  • Poulestanden Heerle DC1 (3410 Dames C-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.C. Elshout DC117150238125512630
    2H.M.C. Raamsdonksveer DC21911264404083224
    3Heerle DC11611143222715123
    4Groene Ster DC11710163212715021
    5White Demons DC11810173202705021
    6United Breda DC1203017338448-1106
    7Dongen DC1162113237347-1105
    8Internos DC19108141230-892
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brouwers, KikiSpelend teamlid
    Buijs, ResySpelend teamlid
    Speek, KrisSpelend teamlid
    Speek, LynnSpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Heerle DC1

    Dames C-Jeugd

    20,13

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    16,94

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,44

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd