•  

     

  • Trainingstijden Veldseizoen

    H-Jeugd Vrijdag 17:00-18:00 Gerry, Teun & Britt
    F1-jeugd Dinsdag 18:00-19:00 Martijn, Chantal & Jacqueline
      Vrijdag 17:00-18:00 Gerry, Teun & Britt
    F2-jeugd Dinsdag 18:00-19:00 Martijn, Chantal & Jacqueline
      Vrijdag 17:00-18:00 Gerry, Teun & Britt
    E1-jeugd Woensdag 18:00-19:00 Naomi, Esmee, Manon, Jurgen & Geerten
      Vrijdag 17:00-18:00 Loes & Mirle
    E2-jeugd Woensdag 18:00-19:00 Naomi, Esmee, Manon, Jurgen & Geerten
      Vrijdag 18:00-19:00 Diana & Johan
    D1-jeugd Maandag 18:00-19:00 John, Johan, Hanneke & Ellen
      Donderdag 18:00-19:00 Derrick, Mariska & Vince
    D2-jeugd Maandag 18:00-19:00 John, Johan, Hanneke & Ellen
      Vrijdag 18:00-19:00 Johan
    D3-jeugd Maandag 18:00-19:00 John, Johan, Hanneke & Ellen
      Donderdag 18:00-19:00 Derrick, Mariska & Vince
    DC1-jeugd Maandag 19:00-20:30 Nancy
      Woensdag 19:00-20:30 Nancy
    HC1-jeugd Dinsdag 18:30-20:00 Derrick, Merijn & Rinze
      Donderdag 19:00-20:30 Derrick & Mariska
    DB1-jeugd Maandag 19:00-20:30 John, Ingrid
      Vrijdag 19:00-20:30 Stéphan
    DB2-jeugd Maandag 19:00-20:30 John, Ingrid
      Vrijdag 19:00-20:30 Stéphan
    HB1-jeugd Dinsdag 19:00-20:30 Derrick, Merijn & Rinze
      Donderdag 19:00-20:30 Derrick & Mariska
    Dames Senioren 1 Dinsdag 20:00-21:30 John & Jaap
      Vrijdag 20:30-22:00 John & Jaap
    Dames Senioren 2 Dinsdag 20:00-21:30 John & Jaap
      Vrijdag 20:30-22:00 John & Jaap
    Dames Senioren 3 Dinsdag 20:00-21:30 John & Jaap
      Vrijdag 20:30-22:00 John & Jaap
    Dames Senioren 4     Kees
           
    Heren Senioren 1 Woensdag 19:00-20:30 Lars
      Vrijdag   Jeroen
    Heren Senioren 2 Woensdag 19:00-20:30 Lars
      Vrijdag   Jeroen
  • Trainingstijden Zaalseizoen

    H-Jeugd Vrijdag 16:30-17:30 Gerry, Teun De Omganck
    F1-jeugd Dinsdag 18:30-19:30 Martijn, Chantal & Jacqueline Harella
      Vrijdag 16:30-17:30 Gerry, Teun & Britt De Omganck
    F2-jeugd Dinsdag 18:30-19:30 Martijn, Chantal & Jacqueline Harella
      Vrijdag 16:30-17:30 Gerry, Teun & Britt De Omganck
    E1-jeugd Woensdag 17:30-18:30 Naomi, Esmee, Manon De Omganck
      Vrijdag 16:30-17:30 Loes & Demi De Omganck
    E2-jeugd Woensdag 18:00-19:00 Jurgen & Geerten Harella
      Vrijdag 18:00-19:00 Derrick, Johan, Mark Harella
    E3-jeugd Woensdag 18:00-19:00 Jurgen & Geerten Harella
      Vrijdag 16:30-17:30 Loes & Demi De Omganck
    D1-jeugd Maandag 18:00-19:00 John, Johan & Ellen De Omganck
      Vrijdag 18:00-19:00 Johan & Stéphan Harella
    D2-jeugd Maandag 18:00-19:00 John, Johan, Hanneke & Ellen De Omganck
      Vrijdag 18:00-19:00 Johan & Stéphan De Omganck
    D3-jeugd Maandag 18:00-19:00 John, Johan, Hanneke & Ellen De Omganck
      Vrijdag 18:00-19:00 Derrick, Johan, Mark Harella
    DC1-jeugd Maandag 18:00-19:30 Nancy & Muriel Harella
      Woensdag 18:30-20:00 Nancy De Omganck
    HC1-jeugd Dinsdag 18:30-20:00 Derrick, Merijn & Rinze De Omganck
      Vrijdag 19:00-20:30 Derrick, Merijn & Mariska Harella
    DB1-jeugd Maandag 19:30-21:00 John & Stéphan Harella
      Woensdag 18:30-20:00 Lars, Sjoerd & Ingrid De Omganck
    HB1-jeugd Dinsdag 18:30-20:00 Derrick, Merijn & Rinze De Omganck
      Vrijdag 19:00-20:30 Derrick & Mariska Harella
    Dames Senioren 1 Dinsdag 20:00-21:30 John & Jaap De Omganck
      Vrijdag 18:45-20:15 John & Jaap De Omganck
    Dames Senioren 2 Dinsdag 20:00-21:30 John & Jaap De Omganck
      Vrijdag 18:45-20:15 John & Jaap De Omganck
    Dames Senioren 3 Dinsdag 20:00-21:30 John & Jaap De Omganck
      Vrijdag 18:45-20:15 John & Jaap De Omganck
    Dames Senioren 4 Woensdag 19:00-20:30 Kees Harella
    Heren Senioren 1 Woensdag 19:30-21:00 Lars Metsjpoint
      Vrijdag 20:30-22:00 Jeroen Harella
    Heren Senioren 2 Woensdag 19:30-21:00 Lars Metsjpoint
      Vrijdag 20:30-22:00 Jeroen Harella
    Walking Handball Woensdag 20:30-21:30 Kees Harella