•  

     

  • Trainingstijden Veldseizoen

    H-Jeugd Vrijdag 17:00-18:00 Gerry, Teun & Britt
    F1-jeugd Dinsdag 18:00-19:00 Martijn, Chantal & Jacqueline
      Vrijdag 17:00-18:00 Gerry, Teun & Britt
    F2-jeugd Dinsdag 18:00-19:00 Martijn, Chantal & Jacqueline
      Vrijdag 17:00-18:00 Gerry, Teun & Britt
    E1-jeugd Woensdag 18:00-19:00 Naomi, Esmee, Manon, Jurgen & Geerten
      Vrijdag 17:00-18:00 Loes & Mirle
    E2-jeugd Woensdag 18:00-19:00 Naomi, Esmee, Manon, Jurgen & Geerten
      Vrijdag 18:00-19:00 Diana & Johan
    D1-jeugd Maandag 18:00-19:00 John, Johan, Hanneke & Ellen
      Donderdag 18:00-19:00 Derrick, Mariska & Vince
    D2-jeugd Maandag 18:00-19:00 John, Johan, Hanneke & Ellen
      Vrijdag 18:00-19:00 Johan
    D3-jeugd Maandag 18:00-19:00 John, Johan, Hanneke & Ellen
      Donderdag 18:00-19:00 Derrick, Mariska & Vince
    DC1-jeugd Maandag 19:00-20:30 Nancy
      Woensdag 19:00-20:30 Nancy
    HC1-jeugd Dinsdag 18:30-20:00 Derrick, Merijn & Rinze
      Donderdag 19:00-20:30 Derrick & Mariska
    DB1-jeugd Maandag 19:00-20:30 John, Ingrid
      Vrijdag 19:00-20:30 Stéphan
    DB2-jeugd Maandag 19:00-20:30 John, Ingrid
      Vrijdag 19:00-20:30 Stéphan
    HB1-jeugd Dinsdag 19:00-20:30 Derrick, Merijn & Rinze
      Donderdag 19:00-20:30 Derrick & Mariska
    Dames Senioren 1 Dinsdag 20:00-21:30 John & Jaap
      Vrijdag 20:30-22:00 John & Jaap
    Dames Senioren 2 Dinsdag 20:00-21:30 John & Jaap
      Vrijdag 20:30-22:00 John & Jaap
           
           
    Heren Senioren 1 Woensdag 19:00-20:30 Lars
      Vrijdag   Jeroen
           
  • Trainingstijden Zaalseizoen

    H-Jeugd Vrijdag 17:00-18:00 Gerry, Eva Harella
    F1-jeugd Dinsdag 18:00-19:00 Martijn, Demi Harella
      Vrijdag 18:00-19:00 Demi, Mirle Harella
    F2-jeugd Dinsdag 18:00-19:00 Martijn, Demi Harella
      Vrijdag 18:00-19:00 Demi, Mirle Harella
    E1-jeugd Dinsdag 19:00-20:00 Jacqueline, Geerten Harella
      Vrijdag 16:30-17:30 Teun, Chantal De Omganck
    E2-jeugd Dinsdag 19:00-20:00 Jacqueline, Geerten Harella
      Vrijdag 16:30-17:30 Teun, Chantal De Omganck
             
    D1-jeugd Dinsdag 18:00-19:00 John, Ellen De Omganck
      Donderdag 18:00-19:00 Derrick, Mark Harella
    D2-jeugd Dinsdag 18:00-19:00 John, Ellen De Omganck
      Donderdag 18:00-19:00 Loes, Ingrid De Omganck
             
    DC1-jeugd Maandag 19:30-21:00 Nancy, Francois Harella
      Woensdag 18:30-20:00 Nancy, Naomi De Omganck
    HC1-jeugd Maandag 18:00-19:30 Derrick, Merijn, Mariska De Omganck
      Vrijdag 17:30-19:00 Johan De Omganck
    HC2-jeugd Maandag 18:00-19:30 Johan Harella
      Vrijdag 17:30-19:00 Johan De Omganck
    DB1-jeugd Maandag 19:30-21:00 Nancy, Francois Harella
      Woensdag 18:30-20:00 Nancy, Naomi De Omganck
    HB1-jeugd Maandag 18:00-19:00 Derrick, Merijn, Mariska De Omganck
      Donderdag 19:00-20:30 Derrick, Merijn Harella
    Dames Senioren 1 Dinsdag 20:00-21:30 Ron De Omganck
      Donderdag 20:30-22:00 Ron De Omganck
    Dames Senioren 2 Dinsdag 20:00-21:30 Edwin De Omganck
             
    Heren Senioren 1 Dinsdag 18:30-20:00 Derrick, Merijn De Omganck
      Vrijdag 19:30-21:00 Jeroen Harella
             
    Walking Handball Woensdag 20:00-21:00 Kees Harella