• Heerle HB1 ZA zondag speeldag man

  • Heerle HB1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Luijsterburg, DerrickOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.Heerle HB1 (h) - Groene Ster HB1 (h)24 - 18
  • Poulestanden Heerle HB1 (3320 Heren B-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dongen HB118170147934013934
    2Heerle HB118141345029215829
    3RED-RAG/Tachos HB216100645935910020
    4Groene Ster HB1178273553035218
    5GHV HB1198011414415-116
    6United Breda/Orion R HB1184113342498-1569
    7handbalshop.nl/Witte Ster HB1194015375525-1508
    8Internos HB19009142284-1420
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bals, StijnSpelend teamlid
    Beek, Boyd vanSpelend teamlid
    Dipokarto, Sheyen EsliSpelend teamlid
    Naalden, BasSpelend teamlid
    Speek, StevenSpelend teamlid
    Treijen, Marijn vanSpelend teamlid
    Weert, Raph deSpelend teamlid
    Weert, Sam deSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Heerle HB1

    Heren B-Jeugd

    25,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    16,22

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,61

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd