• Heerle DB1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bergen, Francois vanOverige stafTeammanager
    Jonge, Gert deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 mei.GHV DB1 (d) - Heerle DB1 (d)19 - 29
  • Poulestanden Heerle DB1 (3310 Dames B-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Heerle DB118170136123113034
    2EOC DB11912252592243526
    3Mixed-Up DB12011182602332723
    4Desk DB11810082761997720
    5R.H.V. DB11810082572233420
    6GHV DB1196112255275-2013
    7Novitas DB1174013175288-1138
    8United Breda DB2192017192362-1704
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bastiaanse, GuusjeSpelend teamlid
    Janssen, BrittSpelend teamlid
    Kar, Floor van deSpelend teamlid
    Schepers, JoanSpelend teamlid
    Splunter, Britt vanSpelend teamlid

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Heerle DB1

    Dames B-Jeugd

    20,06

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    12,83

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,89

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd