• Staf

    NaamRolFunctie
    Eekelen, Bas vanOverige stafTeammanager
    Eekelen, Bas vanOverige stafAIS-contactpersoon
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 okt. 14:30Internos HS1 (h) - Heerle HS1 (h)Munnikenheide College
    10 okt. 18:10Groene Ster HS3 (h) - Heerle HS1 (h)De Borgh
    18 okt. 11:00Heerle HS1 (h) - Handball Tilburg HS1 (h)De Omganck
    25 okt. 13:35Heerle HS1 (h) - HC Zeeland HS2 (h)De Omganck
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Heerle HS1 (3120 Heren Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HC Zeeland HS211003714232
    2De Beuk HS11100212012
    3GHV HS200000000
    4Groene Ster HS300000000
    5Heerle HS100000000
    6Handball Tilburg HS100000000
    7Internos HS110012021-10
    8United Breda/Orion R HS210011437-230
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Amersfoort, Jan vanSpelend teamlid
    Bastiaanse, SanderSpelend teamlid
    Bras, SjoerdSpelend teamlid
    Dekkers, StijnSpelend teamlid
    Heijnen, LucasSpelend teamlid
    Machielse, JeroenSpelend teamlid
    Machielse, KeesSpelend teamlid
    Machielse, SjoerdSpelend teamlid
    Verdonck, MartijnSpelend teamlid
    Waard, Sijmen deSpelend teamlid
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Internos HS1 (h)

    VS

    Heerle HS1 (h)

    04 oktober 202014:30 uur
    Munnikenheide College Zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Heerle HS1

    Heren Senioren

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd