Trainingsschema Zaal

Trainingstijden

Jeugd

Kabouters (5 en 6 jaar)
Vrijdag 16.30-17.30 uur Sporthal de Omganck
Trainers: Gerry Schoonen + Vera Tummers

F jeugd (7 en 8 jaar)
Dinsdag 18.00-19.00 uur Sporthal de Omganck
Trainers: Loes Coppens + Veronique van Hassel + Mariska Luijsterburg
Vrijdag 16.30-17.30 uur Sporthal de Omganck
Trainers: Veronique van Hassel + Mariska Luijsterburg

E jeugd (9 en 10 jaar)
Dinsdag 18.00-19.00 uur Sporthal de Omganck
Trainers: Ellen Speek + Johan Buijs + Isabeau Pellis + Richard Dons
Vrijdag 17.30-18.30 uur Sporthal de Omganck
Trainers: Derrick Luijsterburg + Merijn Poulus + Rinze Speek

D jeugd (11 en 12 jaar)
Maandag 18.00-19.00 uur Sporthal de Omganck
Trainers: Nancy van Bergen (meiden) + Derrick Luijsterburg + John de Laater (jongens)
Vrijdag 18.30-19.30 uur Sporthal de Omganck
Trainers: Nancy van Bergen + Rinze Speek (meiden) + Derrick Luijsterburg + John de Laater

C jeugd meisjes ( 13 en 14 jaar)
Maandag 18.45-20.00 uur Sporthal Harella
Trainers: Sandra van Doesburg + Johan Muijs + Stéphan Kuijpers
Woensdag 18.30-20.00 uur Sporthal Harella
Trainers: Sandra van Doesburg + Ingrid van den Boom

B jeugd jongens (15 en 16 jaar)
Woensdag 19.00-20.30 uur Sporthal Harella
Trainer: Richard Schrauwen
Vrijdag 19.30-21.00 uur Sporthal de Omganck
Trainers: Peter Pellis + Johan Muijs

B jeugd meisjes ( 15 en 16 jaar)
Maandag 20.00-21.30 uur Sporthal Harella
Trainer:John de Laater
Vrijdag 19.30-21.00 uur Sporthal de Omganck
Trainers: Peter Pellis + Johan Muijs

 

 

Senioren

Heren 1
Dinsdag 20.30-22.00 uur Sporthal de Omganck
Trainer: Leon Luijsterburg + Johan Buijs
Donderdag 20.30-22.00 uur Sporthal Harella
Trainer: Leon Luijsterburg

Heren 2
Dinsdag 20.30-22.00 uur Sporthal de Omganck
Trainer: Leon Luijsterburg
Vrijdag 20.30-22.00 uur Sporthal Harella
Trainer: Jeroen Machielse

Dames 1
Dinsdag 19.00-20.30 uur Sporthal de Omganck
Trainer: Jan Weerden
Donderdag 19.00-20.30 uur Sporthal Harella
Trainer: Jan Weerden

Dames 2
Dinsdag 19.00-20.30 uur Sporthal de Omganck
Trainer: Jaap Sinke
Vrijdag 19.00-20.30 uur Sporthal Harella
Trainer: Jaap Sinke

Dames 3
Woensdag 20.30-22.00 uur Sporthal Harella
Trainer: Kees Dekkers

 

Geef een reactie